Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Badania lekarskie dla zerowki

Badania lekarskie dla "Zerówki"

Droga Zerówko!

Wielkimi krokami zbliżają się nurkowania ze sprzętem powietrznym na basenie. Aby wziąć w nich udział, oraz w późniejszych kursach nurkowych, należy posiadać zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskanań do płetwonurkowania rekreacyjnego.

Poniżej znajdziecie listę badań, których wyniki potrzebne są lekarzowi nurkowemu do stwierdzenia braku powyższych przeciwwskazań.

- morfologia, glukoza, OB lub CRP (badania zrobione maksymalnie 2 miesiące przed wizytą)

- mocz (badania zrobione maksymalnie 2 miesiące przed wizytą)

- RTG klatki piersiowej (ważne jest dwa lata; jeśli chorowaliście na covid - badanie nie starsze niż 3 miesiące)

- EKG aktualne (ważne jest opis z pieczątką i podpisem lekarza, jeśli chorowaliście na covid - badanie nie starsze niż 3 miesiące)

 Jeżeli macie problemy z zatokami, uszami, nosem, gardłem - zaświadczenie od laryngologa o braku przeciwwskazań do nurkowania. Jeśli natomiast nie macie żadnych laryngologicznych problemów to Pani doktor wykona badanie na miejscu. 

 Jeśli ktoś z Was choruje przewlekle, to potrzebne też będzie zaświadczenie od lekarza specjalisty, że Wasz stan jest pod kontrolą (nie musi być nic o nurkowaniu, musi być chorobie) 

 Jeśli ktoś miał operacje/długotrwałe pobyty w szpitalu i robiono mu Holtera i echo serca to też prosimy o przyniesienie opisu badań ze sobą.

Starszym Krabowiczom przypominamy, że odpowiedzialny płetwonurek powinien na bieżąco badać stan swojego zdrowia, a zaświadczenie lekarskie o braku przwciwwskazań do nurkowania jest wymagane do odbycia każdego kursu organizowanego przez AKP Krab AGH.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.