Dodatkowe terminy basenów zapoznawczych w 2 połowie listopada!

Wydłużamy terminy basenów zapoznawczych dla wszystkich, którzy chcą zasilić szeregi naszego klubu!

2018-11-04

Cóż to był za weekend!

Mamy wspaniałe wieści ze Zlotu Instruktorów i Działaczy KDP PTTK, który odbył się w Hotelu Górskim "Kalatówki" w Zakopanem w dniach 9 - 13 stycznia 2019 r.

Pierwsza ważna informacja: Akademicki Klub Podwodny Krab AGH otrzymał z rąk Komisji Działalności Podwodnej dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii Najaktywniejszy Klub / Centrum KDP CMAS w roku szkoleniowym 2018. Niewątpliwie jest to dla nas ogromne wyróżnienie, po raz kolejny doceniona została nie tylko liczba wydanych certyfikatów, ale i poziom przeprowadzonych szkoleń. Gratulujemy i dziękujemy naszej Kadrze Instruktorskiej oraz samym kursantom!

I druga, niemniej ważna informacja: nagrodę w kategorii Instruktorski debiut roku otrzymał... Jakub Sęk - nasz klubowy instruktor i przyjaciel. Kuba został doceniony za wkład włożony w wyszkolenie nowej grupy płetwonurków w szeregach Kraba. Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów- nie tylko nurkowych!