Warsztaty podczas Demo Days na Zakrzówku

Może to magia Demo Days, może to po prostu weekend :) Każda okazja jest dobra  żeby zanurkować! Cieszymy się, że Krabowicze tak gorliwie przygotowują się do sezonu nurkowego, mimo wciąż jeszcze chłodnej wody. Odbyło się kilka bardzo fajnych nurkowań rekreacyjnych oraz przeprowadziliśmy szereg ciekawych warstatów, których program znajdziecie poniżej. Przy następnej okazji pamiętajcie aby zapisać się jak najwcześniej - jak pokazała ta edycja miejsca rozchodzą się w oka mgnieniu! Cieszymy się, że tak wielu z Was chce pogębiać swoją wiedzę i umiejętności nurkowe przy okazji promując nasz Klub.

Plan warsztatów:

sobota:

9:00 – warsztaty z nurkowania w suchym skafandrze (wybrane ćwiczenia z programu szkolenia KDP CMAS) – Robert Majdosz

11:00 – Ratownictwo podwodne (wybrane ćwiczenia z programu szkolenia KDP CMAS) – Kinga Korniejenko
- wydobywanie nieprzytomnego nurka na powierzchnię
- reakcję na brak gazu u partnera

niedziela:

9:00 – warsztaty: zaawansowane sposoby przemieszczenia się w płetwach – Robert Majdosz

11:00 - Wprowadzenie do nurkowania jaskiniowego (wybrane ćwiczenia z programu szkolenia KDP CMAS) – Artur Król
- praca z poręczówką (podstawowe i zaawansowane sposoby zakładania punktów stabilizacji linki);
- praca z poręczówką przy braku widoczności ("eksploracja") - trening dla zaawansowanych;
- przemieszczanie się zespołu nurków przy ograniczonej widoczności.
12:00 Doskonała pływalność (wybrane ćwiczenia z programu szkolenia KDP CMAS) – Jacek Zachara
- ćwiczenia z doskonalej pływalności na wraku i w jego wnętrzu

Fotorelacja: https://drive.google.com/open?id=0B5DMjmuPc0JdYmZ0X1dIQUNmMTQ