Ważne wydarzenia
Rekrutacja trwa! Nurkuj z AKP Krab AGH

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 12.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

2018-10-10
Krab wciąż największym klubem nurkowym w Polsce

 Kolejna Złota Blacha za zwycięstwo w rankingu KDP ZG PTTK.

2017-01-25

Warsztaty oddechowe oraz kurs PZOB

Pierwszy weekend lutego wymagał od Krabowych freediverów szczególnych umiejętności z zakresu kontroli umysłu i ciała - podczas gdy karnawał trwał w najlepsze oni, nasi bohaterowie, zrealizowali w sobotę część teoretyczną oraz praktyczną kursu PZOB. Wszystkim tym, którzy już wkrótce będą mogli pochwalić się nowym „plastikiem” serdecznie gratulujemy.

W niedzielę natomiast odbyły się warsztaty oddechowe dla początkujących, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Zajęcia obejmowały tematykę świadomości oddechu i kontroli umysłu oraz fizjologii i mechaniki oddechu, pracy przepony, innych mięśni oddechowych a także roli stretchingu.


Co najważniejsze, przekazana wiedza oraz przeprowadzone ćwiczenia prawidłowego oddechu przed nurkowaniem i po wynurzeniu mają na celu dbałość o zdrowie oraz bezpieczeństwo freediverów.