Nabór do sekcji freedivingowej

Krabowa sekcja freedivingowa to najlepsza okazja do trenowania freedivingu w Krakowie pod okiem Mistrza Polski przez niemal cały rok akademicki.

Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w:
poniedziałek 9.10 i 16.10,
środę 11.10 i 18.10
piątek 13.10 i 20.10
w siedzibie naszego Klubu przy ul. Reymonta 21a o godzinie 19:00.

Sekcja freedivingowa to cotygodniowe treningi od listopada do połowy maja . W tym czasie ilość i zakres treningów znacznie przekracza minimum programowe kursu PZOB (Płetwonurek z Zatrzymanym Oddechem poziom basenowy), który rozpisany jest na 5 dni szkoleniowych, a więc tyle ile przypada na jeden miesiąc spotkań sekcji.

Krabowi freediverzy odnoszą sukcesy na zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Uzyskać wysoki wynik podczas zawodniczego debiutu w pierwszym sezonie treningów? W Krabie nie ma rzeczy niemożliwych. Jestesmy dumni z rosnącej w siłę – i to w tak spektakularny sposób - jedynej w swoim rodzaju sekcji freedivingowej w Krakowie.

Więcej informacji na http://www.krab.agh.edu.pl/sekcja-freedivingowa