Coraz bliżej wyjazdu na Vis!

Za niespełna tydzień - już 15 września - Krabowicze po raz kolejny wyruszą w podróż na chorwacką wyspę Vis, gdzie przez 7 dni będą mieli okazję nurkować w ciepłych wodach Adriatyku! Czekają ich niesamowite wrażenia. Baza nurkowa Vis, do której uda się AKP Krab AGH, ma do zaoferowania mnóstwo podwodnych atrakcji. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Więcej o samej bazie możecie znaleźć na stronie:

My gorąco zachęcamy do śledzenia naszego FP na facebooku, gdzie na bieżąco przez cały nasz pobyt w Chorwacji będziemy dzielić się z Wami zdjeciami i newsami dotyczącymi naszej eskapady. Kto wie, może i Ty się zainspirujesz i zapragniesz nurkować w chorwackich wodach?